Dichlorooctan (DCA) – Dichlorooctan Sodu

Zamówienia telefoniczne: 1-347-535-4322 (Strefa czasowa Nowego Jorku)

kliknij tutaj, aby posłuchać


AKTUALIZACJA dysponujemy również DCA w kapsułkach
DCA posiadający ponad 99% Czystości Farmaceutycznej
333 mg w każdej kapsułce, Kliknij by zakupić DCA

dichloroacetate-cancer
60-dniowy Zestaw Leczniczy DCA jest obecnie dostępny w Sklepie DCA

Jakie są najnowsze aktualności związane z Dichlorooctanem Sodu?

Październik 2013


Zaobserwowaliśmy, że około 60 do 70 procent pacjentów, u których nie powiodło się standardowe leczenie, pozytywnie zareagowało na DCA…DCA ustabilizował nowotwór i  znacząco zmniejszył ból” oznajmia Dr Khan


Luty 2012
Dodany film „Użycie wagi w odmierzaniu DCA

20 Marzec 2011 Przeczytaj jak jedna osoba pokonała raka z użyciem DCA.

Najnowsze badania medyczne na kanadyjskim uniwersytecie potwierdziły odkrycie przez naukowców przyczyny raka. Obumieranie starych komórek i zastępowanie ich nowymi jest naturalną częścią naszego cyklu komórkowego i utrzymuje nas w dobrej kondycji.

W przypadku komórek nowotworowych odnosi się wrażenie, jakby nasz organizm zapomniał, w jaki sposób zasygnalizować wiekowym komórkom, jak mają obumrzeć i być zastąpione przez nowe, zdrowe komórki. Proces ten jest regulowany przez mitochondria i znany pod nazwą „śmierć komórki” lub „apoptoza”.

W komórce nowotworowej, mitochondria utraciły zdolność nakazania komórce obumarcia – chora komórka staje się „nieśmiertelna”, rozprzestrzeniając się i coraz bardziej pogarszając stan zdrowia danej osoby.

Ostatnie próby kliniczne przy użyciu Czystego DCA dowiodły, że związek ten potrafi aktywować mitochondria przywracając pierwotną funkcję „apoptozy” w komórce. Według opublikowanych w naukowych pismach badań, skutkuje to skurczeniem się guza pod względem wielkości i masy.

„Dr. Evangelos Michelakis, profesor wydziału medycyny Uniwersytetu Alberta, wykazał, że dichlorooctan (DCA) powoduje cofanie się wielu rodzajów raka, w tym nowotworu płuc, piersi i mózgu.

Dichlorooctan Sodu oferowany przez PureDCA.com posiada ponad 99% czystość. Uzyskiwany jest w wyniku skomplikowanego procesu syntezy. W procesie produkcji nie stosuje się żadnych organicznych rozpuszczalników. WYSYŁAMY DCA NA CAŁY ŚWIAT.

Nasza wysyłka dichlorooctanu obejmuje cały świat bez wyjątków. Jesteśmy rzetelnym dostawcą dichlorooctanu sodu (Czystego DCA). Kup dichlorooctan sodu.

Poniżej znajduje się opis głównych działów naszego serwisu.

Sklep Pure DCA

  • Kup DCA Online lub przez Telefon
  • Czysty DCA w proszku dostępny jest w 3 dawkach: 20 gramów, 50 gramów oraz 100 gramów
  • Czysty DCA w kapsułkach (333mg)
  • Czysta Sproszkowana Tiamina (Witamina B1)
  • Czysta NAC w proszku (Acetylocysteina)
  • Wagi do odmierzania dawek są również dostępne

Informacje o Pure DCA
Główne fakty o dichlorooctanie sodu, czystym DCA

Pytania
Często zadawane pytania

Napisz do Nas

Dichlorooctan był stosowany w ostatnich badaniach klinicznych na pacjentach. Badania te zostały przeprowadzone przez uniwersytet, zaś ich wyniki zostały udostępnione dla każdego chętnego poznania związku między dichlorooctanem a rakiem.

Link do oficjalnej strony Narodowego Instytutu Raka